Tank Savaşları: Vatan Savunması

Küresel güçler Türkiye topraklarına göz dikti ve tanklarla sınır boylarındaki bazı bölgeleri işgal ederek buralarda gitt…
$0.99
Buy Now
Media
Details
Küresel güçler Türkiye topraklarına göz dikti ve tanklarla sınır boylarındaki bazı bölgeleri işgal ederek buralarda gittikçe kuvvetlenen bir cephe oluşturdular. Bu işgal güçlerinin Türkiye'yi tamamen ele geçirmesinin engellenmesi gerekiyor. İkinci bir kurtuluş savaşı mücadelesi vererek zırhlı birliklerimizle düşmanlara karşı zafer kazanmamız gerekiyor ve bunu başaracak o muzaffer komutan sensin. harekete geçerek önce sınırda düşmanın işgal ettiği bölgeleri kurtarır ve daha sonra da ileri harekat uygulayarak düşmanın toparlanmasına izin vermeden düşmanları sınır dışına sürmeye başlar.

Tank Savaşları: Vatan Savunması iOS platformunda piyasada olan en kaliteli ve en eğlenceli türk yapımı ve tamamı türkçe olan oyunlardan birisidir. Grafikleri 3 boyutlu olan oyunda birbirinden heyecanlı 20 görev sizi bekliyor.

Görevine göre 3 farklı boyut ve ateş gücündeki tankları kontrol etmeniz gerekiyor. Haritadan var olan tanklarınızdan istediğinizi oyunun her anı seçip savaşabilirsiniz. Dilerseniz komutayı askerlerinize bırakıp gözlemci modunda savaşın seyrini dışarıdan takip edin.

Göreviniz kendi üslerimizi koruyup bütün düşman üslerini ele geçirip orada şanlı bayrağımızı göndere çekmek. Bunu yaparken fazla vakit kaybetmemeniz gerekir çünkü düşman uyumuyor ve onların bayrağı inmedikçe takviye kuvvetler göndermeye devam edeceklerdir.

Tanklarınızın kontrolü oldukça basit ve eğlenceli. Sağ ve sol elinizin tek parmağıyla tankınızı yürütün ve ateş edin, cihazınızı hareket ettirerek de düşmanlara nişan alın. Oyun içinde bütün bunlar size eğitim olarak ayrıca verilecektir.

Oyun açılışında ve menülerinde çalan zırhlı birlikler marşı ile savaşa motive olup, zafer kazandığınızda istiklal marşımız ile destansı bir atmosfer yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde herhangi bir reklam veya oyun içi satışlar kesinlikle bulunmamaktadır ve oyununumuzun yeni çıkışı şerefine fiyatı en alt seviyede tutuyoruz. Kısa süreli olan bu fiyata hem de bu kalitede olan oyunumuzu cihazınıza hemen indirin, güncellemelerden de ücretsiz faydalanın.

İyi eğlenceler !
Information
Seller:
Genre:Action, Arcade
Release:Jul 02, 2013
Updated:Nov 30, -0001
Version:
Size:0.0
TouchArcade Rating:Unrated
User Rating:Unrated
Your Rating:unrated
Compatibility:HD Universal